Didysis lavinamųjų kortelių rinkinys "Mano žodžiai" (virš 800 kortelių) (PDF)

 • Didysis lavinamųjų kortelių rinkinys "Mano žodžiai" (virš 800 kortelių) (PDF)

  Kodas: PDF1
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 9999999753 vnt.
  Į krepšelį 
 • DĖMESIO. Tai ne fizinis, o skaitmeninis produktas PDF formatu (parengtas spausdinimui atsisiuntus savarankiškai).

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Tai mokomųjų kortelių rinkinys, apimantis visas pagrindines temas: žmonės, emocijos, veido / kūno dalys, veiksmažodžiai (pavaizduoti simboliais), profesijos ir jų atributai, artimos aplinkos daiktai (baldai, buities prietaisai, indai, įrankiai, higienos reikmenys), drabužiai, žaislai (žaislų dėlionių kortelės), mokinio reikmenys, maistas, vaisiai, daržovės, uogos, naminiai bei laukiniai gyvūnai, taip pat paukščiai, jų būstai, tolimųjų kraštų žvėrys bei jūros gyvūnai, medžiai ir gėlės, vabzdžiai, metų laikai ir su jais susijusios veiklos, transporto priemonės. Taip pat pridedama lietuvių kalbos abėcėlė (76 raidžių kortelės, kurių vienoje pusėje didžioji raidė, kitoje – mažoji), skaičiai nuo 0 iki 10, pagrindinės geometrinės formos, spalvos ir prielinksnių bei veiksmų / gestų simbolių kortelės.

  Iš viso rinkinyje pateikiama 750 realių daiktų / objektų nuotraukų kortelių, suskirstytų pagal temas, o tai leidžia jas ypač plačiai naudoti supažindinant su aplinka, ugdant kalbos bei mąstymo gebėjimus tiek namuose, tiek ugdymo įstaigoje.

  Kortelių rinkinys „Mano žodžiai“ skirtas tiek pradedančių kalbėti mažylių kalbos supratimui bei kalbėjimui ugdyti, plėsti žodynui, tiek ikimokyklinukų sąvokoms tikslinti bei plėsti, tobulinti kalbos gramatinę sandarą, mokyti(s) rišliai reikšti mintis sakiniais, tiek priešmokyklinukams, pirmokams, susipažįstantiems su raidėmis ir besimokantiems skaityti. Vaikams, patiriantiems įvairių ugdymo(si) sunkumų, tai galėtų būti viena pagrindinių vaizdinių kalbos, pažintinių bei mąstymo gebėjimų lavinimo priemonių tiek ikimokykliniame, tiek mokykliniame amžiuje.

  Šis realių daiktų / objektų nuotraukų ir simbolių kortelių rinkinys gali būti puiki kalbos ugdymo priemonė mokantis lietuvių kalbos kitataučiams, taip pat suaugusiems asmenims, praradusiems gebėjimą suprasti kalbą ir kalbėti dėl įvairių priežasčių (galvos smegenų kalbinių zonų pažeidimo).

  Kortelių rinkinio priede trumpai apžvelgiami pagrindiniai vaikų nuo 1 iki 7 metų kalbos raidos etapai, taip pat pateikiama kalbos ugdymo žaidimų (naudojant rinkinio korteles) pagal amžiaus tarpsnius, teminių klausimų, lavinančių kalbinius bei mąstymo gebėjimus, skatinančių pokalbius bei kalbinius žaidimus.

  Rinkinys sukurtas bendradarbiaujant su edukologijos mokslų magistre, logopede metodininke Inga Boronova VšĮ Vaiko psichologinės pagalbos centras

  Dėmesio! Kai spausdinsite korteles, spausdinkite dvipusiu spausdinimu.

  Leidinio spausdinimas spausdintuvu, palaikančiu dvipusį spausdinimą

  Norėdami spausdinti ant abiejų popieriaus lapo pusių, atlikite šiuos veiksmus:
  Spustelėkite Failas > Spausdinti.
  Sąraše Spausdintuvas pasirinkite norimą naudoti spausdintuvą.
  Dalyje Parametrai, pasirinkite Spausdinti ant abiejų npusių – versti lapus palei ilgąją kraštinę arba Spausdinti ant abiejų pusių – versti lapus palei ilgąją kraštinę.

  Leidinio spausdinimas spausdintuvu, nepalaikančiu dvipusio spausdinimo

  Dauguma spausdintuvų palaiko dvipusį spausdinimą, tačiau ne visuose dvipusio spausdinimo parinktis vienodai pasiekiama. Kai kuriuose staliniuose
  spausdintuvuose, dvipusis spausdinimas reiškia, kad spausdintuvas išspausdins visas pirmos puslapio pusės kopijas, tada pristabdys spausdinimą ir paragins apversti ką tik išspausdintus lapus ir grąžintis juos į spausdintuvą. Tada spausdinamos visos antros pusės kopijos.

  Norėdami rankiniu būdu spausdinti ant abiejų popieriaus lapo pusių, atlikite šiuos veiksmus:
  Spustelėkite Failas > Spausdinimas.
  Sąraše Spausdintuvas pasirinkite norimą naudoti spausdintuvą.
  Spausdinkite pirmą puslapį Puslapių lauke įrašę 1 ir spustelėję Spausdinti.
  Išspausdinus pirmąją pusę, apverskite lapą, tada iš naujo įterpkite jį į spausdintuvą. Spausdinkite kitą pusę įvesdami 2 lauke puslapiai.

  NAUDOJIMO SĄLYGOS

  Visos teisės saugomos. Visi failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, padaryti viešai prieinamus, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas.

  KAIP GAUTI PREKĘ?

  Viskas paprasta ir greita!

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Užduočių failus (PDF formatu) greitai ir patogiai galėsite atsisiųsti kai tik bus patvirtintas mokėjimas.

  Skaitmeninės prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. Jeigu kyla klausimų dėl užsakymo – visada galite susisiekti su mumis.