Magnetinis konstruktorius Stick-O "Role Play Set", 26 dalių

 • Magnetinis konstruktorius Stick-O "Role Play Set", 26 dalių

 • „Stick-O“ magnetinis konstruktorius vaikams nuo 18 mėnesių, kūrybiniai konstravimo žaislai, lavinantys magnetiniai žaislai, vaidmenų rinkinys mergaitėms ir berniukams, „Montessori“ žaislai, 26 dalių rinkinys

  UGDANTIS MOKYMOSI ŽAISLAS - žaidimas su magnetu skatina Jūsų vaiko kūrybiškumą ir motoriką, nuo 18 mėnesių ir vyresniems. Be to, jis žaismingai lavina pažinimą ir rankų bei akių koordinaciją. Mokytis žaidžiant yra smagu!

  PASIRINKITE SAVO PROFESIJĄ – tapkite gydytoju, virėju ar architektu. Viskas įmanoma su „Stick-O“ vaidmenų rinkiniu. Su 26 dalių konstruktoriumi galima sukurti net 16 skirtingų kūrinių. Šis žaidimas neleis nuobodžiaut.

  KONSTRAVIMAS IR LINKSMYBĖS: Naudodami „Stick-O“ sistemą net patys mažiausi statybininkai gali iš karto sukurti puikių dalykų. Tai leidžia didžiuotis, išradinėti ir valandų valandas kurti įvairovę pačiomis įvairiausiomis temomis.

  SUDERINAMAS – „Stick-O“ sistemą taip pat galima derinti su kitais magnetiniais žaislais. Išmaniai įmontuoti magnetai visada gali pasisukti reikiamu poliumi ir taip pritraukti vienas kitą. Neribotos galimybės!

  DOVANOS IDĖJA – šis žaislas yra ideali dovana Kalėdų ar gimtadienio proga. Dėl skirtingų „Stick-O“ rinkinių ir konstravimo idėjų galite priversti mergaites ir berniukus nusišypsoti paėmus jau pirmąją magnetinę kaladėlę.