Magnetinis konstruktorius Stick-O "Pop Friends", 10 dalių

 • Magnetinis konstruktorius Stick-O "Pop Friends", 10 dalių

  Kaina 20 
  27.99  * Sutaupykite 7.99 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2023-07-20 iki 2023-07-27.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • „Stick-O“ magnetinis konstruktorius vaikams nuo 18 mėnesių, kūrybiniai konstravimo žaislai, lavinantys magnetiniai žaislai, POP muzikos draugų rinkinys mergaitėms ir berniukams, „Montessori“ žaislai, 10 dalių rinkinys

  UGDANTIS MOKYMOSI ŽAISLAS - žaidimas su magnetu skatina Jūsų vaiko kūrybiškumą ir motoriką, nuo 18 mėnesių ir vyresniems. Be to, jis žaismingai lavina pažinimą ir rankų bei akių koordinaciją. Mokytis žaidžiant yra smagu!

  SPALVA IR GARSAS - su šiuo Pop muzikos draugų rinkiniu, susidedančiu iš 10 skirtingų dalių, galima sukonstruoti skirtingas figūras. Taip pat yra dalių su mažais spalvingais kamuoliukais, kurie skleidžia garsus. Šis rinkinys garantuoja ilgai trunkančiais linksmybes!

  KONSTRAVIMAS IR LINKSMYBĖS: Naudodami „Stick-O“ sistemą net patys mažiausi statybininkai gali iš karto sukurti puikių dalykų. Tai leidžia didžiuotis, išradinėti ir valandų valandas kurti įvairovę pačiomis įvairiausiomis temomis.

  SUDERINAMAS – „Stick-O“ sistemą taip pat galima derinti su kitais magnetiniais žaislais. Išmaniai įmontuoti magnetai visada gali pasisukti reikiamu poliumi ir taip pritraukti vienas kitą. Neribotos galimybės!

  DOVANOS IDĖJA – šis žaislas yra ideali dovana Kalėdų ar gimtadienio proga. Dėl skirtingų „Stick-O“ rinkinių ir konstravimo idėjų galite priversti mergaites ir berniukus nusišypsoti paėmus jau pirmąją magnetinę kaladėlę.