Montessori baldai

 • Montessori baldai taip pavadinti dėl to, nes yra sukurti, vadovaujantis italų gydytojos ir pedagogės Marios Montessori filosofija. Ugdymo filosofijos kūrėja pabrėžė ankstyvojo ugdymo svarbą, funkcionalios aplinkos kūrimą, vaiko savarankiškumo, nepriklausomybės skatinimą, praktinių įgūdžių mokymąsi, taip pat mokymąsi per žaidimą. Montessori baldai atspindi šiuos principus savo dizainu ir funkcionalumu. 

 • KODĖL VERTA RINKTIS MONTESSORI BALDUS?

  Montessori baldai yra sukurti, vadovaujantis įkvepiančia ir visame pasaulyje vertinama ugdymo teorija. Štai kuo tokio tipo baldai išsiskiria iš kitų baldų:

  1. Į vaiką orientuotas dizainas – kiekvienas baldas yra pagamintas, atsižvelgiant į vaiko raidos etapus ir poreikius. Baldai sukurti taip, kad būtų saugūs, o svarbiausia, proporcingi vaiko gebėjimams.

  2. Paprastas naudojimas – Montessori baldai sukurti taip, kad vaikas galėtų jais naudotis savarankiškai. Dėl šios priežasties šiuose balduose nerasite įvairių judėjimą ribojančių, nereikalingų detalių. Pavyzdžiui, Montessori filosofijos įkvėptose klasėse ir erdvėse vaikams dažniausiai rasite atviras lentynas, pastatytas žemai, vaiko akių lygyje, kad visos priemonės būtų pasiekiamos.

  3. Natūralios ir autentiškos medžiagos – baldai yra pagaminti iš natūralių, saugių medžiagų. Jie atitinka griežčiausius vaikiškų gaminių saugos standartus. Dėmesys natūralioms gamybos medžiagoms taip pat atitinka Montessori įsitikinimą, kad reikia gerbti ir stiprinti vaiko ryšį su gamta.

  4. Minimalistinis, stilingas dizainas – Montessori baldai tai grožio ir paprastumo balansas. Švarios linijos, natūralios spalvos ir minimalistinis dizainas padeda sukurti vizualiai jaukią, harmoningą aplinką. Tokie baldai tinka įvairaus interjero namuose, darželiuose, mokyklose, restoranuose ir kt.

  5. Baldas=žaislas – Šie baldai neretai vadinami ir žaislais, kadangi įtraukia vaikus į praktinį mokymąsi, skatina jų vystymąsi ir tyrinėjimą žaismingu ir patraukliu būdu.

  Šios Montessori baldų savybės leidžia juos pritaikyti skirtingoje aplinkoje, skatinti natūralų vaiko vystymąsi. Mūsų mažyliai pasaulį tyrinėja nuo pat mažumės, iš natūralių medžiagų pagaminti baldai leis ugdyti vaikų smalsumą, savarankiškumą ir suteiks daugiau veiklos galimybių Jūsų vaikams.

  Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite Montessori baldų - balansavimo takelių, laipiojimo kubų, čiužyklų, laipiojimo trikampių gera kaina. El.parduotuvėje dažnai taikomos akcijos - dėl šios priežasties įvairių Montessori baldų galite įsigyti itin žema kaina (net 40% mažesnėmis kainomis). Yesforskills.lt elektroninės parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinimas - kviečiame apsilankyti dažniau. Montessori baldai būna skirtingi, prie kiekvienos prekės aprašymo rasite svarbiausią informaciją apie juos, pavyzdžiui, kokio amžiaus vaikams šis Montessori baldas tinka, kas įeina į baldo komplektą, iš ko jis pagamintas, baldo matmenys ir kt. Visi ši informacija padės jums išsirinkti tinkamiausią pasirinkimą. Montessori trikampių ir kt. baldų vaikams pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas. Prekės pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje ir mes jums atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime išsirinkti jums tinkamiausius vaikiškus, Montessori baldus.

  Montessori baldai vaikų ugdymui

  Džiaugiamės, galėdami Jums pasiūlyti kokybiškų, iki smulkmenų apgalvotų Montessori baldų. Tikime, kad jie taps svarbia Jūsų vaikų augimo, mokymosi ir Jūsų namų interjero dalimi. Yes For Skills asortimente rasite skirtingų funkcijų Montessori baldų.

  Montessori bokšteliai

  Montessori pagalbinis bokštelis – baldas, leisiantis Jūsų vaikui tapti savarankiškesniam. Šis gaminys leidžia vaikui dalyvauti įvairiose namų veiklose, pavyzdžiui: valytis dantis, gaminti su Jumis maistą ar plauti indus. Naudojant pagalbinį bokštelį vaikas jausis labiau pasitikintis savo jėgomis ir galės daugiau nuveikti pats. Baldo šonuose yra sumontuotos medinės rankenos (užtvarai iš visų pusių), kad vaikas galėtų saugiai ant jo stovėti ir užsiimti veikla.

  Montessori laipiojimo baldai

  Šliaužti per urvus, kopti į kalvas ar čiuožti nuo sniego kalno.. Išlaisvinkite savo vaikų vaizduotę ir leiskite jiems maksimaliai smagiai praleisti laiką! Laipiojimo baldai skatina vaikų motorinį vystymąsi ir padeda lavinti pažinimo funkcijas.

  Montessori Pikler laipiojimo trikampis -sumaniai suprojektuota Montessori laipiojimo priemonė, leidžianti mažiems vaikams mokytis laipioti ir kopti aukštyn/leistis žemyn, prisitraukiant rankutėmis. Dėl medinės trikampio konstrukcijos vaikai gali laipioti ir įvairiomis kryptimis judinti savo kūną. Pikler trikampis padės mažiesiems jaustis savarankiškesniems.

  Montessori laipiojimo kubas - padeda vaikams aktyviai leisti laiką namuose ir juos ilgiau užimti prasminga veikla. Labiausiai tinka aktyviems vaikams, kurie mėgsta lipti ant įvairių baldų. Laipiojimo kubas padeda ugdyti pusiausvyrą bei didinti raumenų jėgą. Vaikas taps labiau pasitikintis ir nepriklausomas. Gaminys puikiai tiks vaiko kambaryje ir kaip dizaino elementas, ir kaip žaislas.

  Montessori laipiojimo arka – vaikų pusiausvyros ir koordinacijos lavinimui skirtas baldas/žaislas. Kasdien žaisdami su judančia arka vaikai gali pagerinti savo pusiausvyros ir koordinacijos pojūtį. Tai puiki priemonė aktyviems vaikams, mėgstantiems laipioti ir tyrinėti aplinką. Lipdami Montessori arka vaikai leisis į įsivaizduojamus nuotykius. Tai taip pat puikus žaislas linksminti savo vaikų svečius švenčių ar tiesiog įprasto apsilankymo metu.

  Montessori baldai/žaislai pusiausvyros lavinimui

  Montessori balansinė lenta, balansavimo takelis-sija ir kiti balansavimo žaislai padės vaikui išmokti subalansuoti savo kūno centrą tam, kad galėtų stabiliai judėti ir kontroliuoti savo kūno judesius.

  Montessori baldai – paprastumas, efektyvumas, funkcionalumas

  Montessori filosofijos įkvėptoje aplinkoje karaliauja paprastumas, o estetika šoka koja kojon su funkcionalumu. Natūralios medžiagos, harmoningos spalvos ir minimalistinis dizainas sukuria jaukią atmosferą augimui ir savęs atradimui. Šie, su meile sukurti baldai/žaislai, primena mums apie paprastumo, autentiškumo ir ryšio su gamtos pasauliu svarbą. 

  D.U.K.

  Kas yra Montessori stiliaus baldai?

  Naudodami Montessori baldus vaikai gali būti savarankiškesni. Juos lengva reguliuoti ir priderinti prie vaiko poreikių. Naudojant juos namuose, vaikui augant bus lengviau leisti laiką su šeima kartu su visais.

  Kaip mes gaminame Montessori gaminius?

  Baldai pagaminti iš 15 mm storio faneros. Poliruodami naudojame natūralų bičių vaško baldų laką. Jei reikia, naudojame ekologiškus vandens pagrindu pagamintus dažus. Jie neturi įtakos jūsų vaiko savijautai.

  Kurie Montessori baldai skirti namams?

  Visi mūsų parduotuvėje esantys baldai yra skirti naudoti tik patalpose. Rekomenduojame juos naudoti ant kieto, lygaus paviršiaus. Taip jūsų vaikas bus saugus žaisdamas su mūsų rinkiniais.

  Kokio amžiaus vaikams skirti Montessori baldai?

  Mūsų gaminiai skirti vaikams maždaug nuo 1 iki 5 metų. Žinoma, tai nėra griežtai nustatyta, todėl galite leisti vaikui žaisti su mūsų produktais anksčiau ar vėliau, kaip jums atrodo tinkama.