Konstruktoriai

 • Konstruktoriai yra viena iš populiariausių prekių grupių žaislų ir lavinamųjų prekių vaikams rinkose. Konstruodami vaikai ne tik turiningai leidžia laisvalaikį, užsiimant tokio pobūdžio veikla lavinamos jų pažinimo funkcijos, erdvinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai, smulkioji motorika, akies-rankos koordinacija, dėmesio koncentracija. Tai puiki galimybė tiesiog žaidžiant gilintis į inžinerijos ir dizaino pasaulį.

 • Yes For Skills elektroninėje parduotuvėje galite rasti gausybę Montessori filosofijos įkvėptų, tvarių ir atsakingai atrinktų lavinimo priemonių vaikams. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti tvaresnius, su atidumu ir meile vaikams sukurtus konstruktorius.

  Kodėl naudinga žaisti su konstruktoriais?

  Konstravimo žaidimai yra labai naudingi tiek vaiko fizinei, tiek pažinimo raidai. Žaisdami jiems įdomius žaidimus, įveikdami užduotis (pavyzdžiui, sukonstravę tam tikrą objektą) vaikai jaučiasi savarankiškesni, labiau pasitiki savimi, gerėja jų emocinė būklė. Konstruodami kartu su kitais vaikais ar šeimos nariais vaikai užmezga, stiprina socialinius ryšius, mokosi ieškoti kompromisų, išgirsti kito asmens nuomonę, pasidalinti darbus, bendradarbiauti, suprasti kito žmogaus emocijas.

  Kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimas

  Vienas iš svarbiausių žaidimų su konstruktoriais privalumų yra tai, kad jie skatina vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę. Kai vaikai renka ir dėlioja detales, įgyvendina savo idėjas, jie jaučia nepriklausomybės jausmą ir didžiuojasi savo kūriniais. Nesvarbu, ar jie stato erdvėlaivį tolimoms galaktikoms tyrinėti, ar kuria svajonių pilį, puikiai tinkančią princesei, tai skatina juos kūrybiškai mąstyti, spręsti problemas, suteikia galimybę atsiskleisti. Kūrybiškumas yra būtinas inovacijoms kurti, o vaikiški konstruktoriai yra puiki platforma šio esminio įgūdžio lavinimui. Eksperimentuodami su įvairiais spalvų ir formų deriniais vaikai mokosi kritiškai mąstyti, vizualizuoti abstrakčias sąvokas ir sugalvoti visiškai naujų, dar nematytų dalykų. Konstravimas yra naudingas užsiėmimas tvirtiems gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) mokslo sričių pagrindams įgyti.

  Smulkiosios motorikos ir akies-rankos koordinacijos lavinimas

  Konstruojant objektą reikia tikslumo ir miklumo. Kai vaikai manipuliuoja kaladėlėmis ir kitokiomis detalėmis, jungtimis, jie tobulina savo motorinius įgūdžius ir akies-rankos koordinaciją. Detalių paėmimas, dėliojimas ir jungimas padeda lavinti smulkiąją motoriką, todėl tai ideali veikla mažyliams, kurių pirštukų judesiai dar nėra visai tikslūs. Skirtingų konstrukcijų kūrimas padeda vaikams suvokti erdvinį santykį ir proporcijas. Jie mokosi įsivaizduoti, kaip įvairūs komponentai dera tarpusavyje, gali numatyti, kad tam tikros detalės tarpusavyje netiks, pavyzdžiui, bus per didelės. Lavinamas erdvinis suvokimas gali turėti pozityvios įtakos vaikų gebėjimui suvokti sudėtingas matematikos ir geometrijos sąvokas vėliau, mokantis mokykloje.

  Konstruktoriai vaikų ugdymui ir žaidimams

  Yes For Skills elektroninėje parduotuvėje rasite įvairaus amžiaus vaikams skirtų, skirtingo sudėtingumo garsių prekinių ženklų konstruktorių.

  Stick-O konstruktoriai

  Mūsų asortimente gausu skirtingos tematikos ,,Stick-O“ rinkinių, todėl patinkantį konstruktorių ras kiekvienas. Ar jūsų mažylis jau svajoja tapti virtuvės šefu? Tai įmanoma su ,,Stick-O“ maisto gaminimo komplektu! O gal statybininku ar inžinieriumi? Išbandykite konstrukcinį komplektą! Įdomų konstruktorių ras net vandenyno pasaulio ir žvejybos entuziastai. Siūlome ,,Stick-O“ magnetinius konstruktorius skirtingoms amžiaus grupėms ir pomėgiams.

  Magnetiniai konstruktoriai Blockaroo

  Minkšti ,,Blockaroo“ magnetiniai blokeliai leidžia mažyliams kurti ir konstruoti. Didelės, minkštos formos idealiai tinka patiems mažiausiems. ,,Blockaroo“ sukūrė pedagogai, dirbantys su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Šie konstruktoriai atitinka griežčiausius tarptautinius saugos reikalavimus, todėl Jūsų vaikas galės ramiai žaisti, o Jums nereikės rūpintis jo saugumu. ,,Blockaroo“ supažindina jūsų vaiką su formomis, spalvomis ir paprastais konstravimo mechanizmais. Kaladėlės pasižymi modernia magnetine sistema, leidžiančia joms stebuklingai susijungti. Kaladėlės neatstumia kitų paviršių, taip suteikiamos begalinės žaidimo galimybės ir gimsta netikėčiausi kūriniai. Be to, šiuos žaislus galima saugiai naudoti ir vonioje. Nenuostabu, kad ,,Blockaroo“ yra įvertinti ir tarptautiniu mastu. Yes For Skills elektroninėje parduotuvėje rasite 10, 20, 50 net 100 dalių konstruktorius!

  Magnetiniai konstruktoriai Clixo

  „Clixo“– tai įdomus Origami ir magnetinio konstruktoriaus derinys. Lanksčios formos lengvai susijungia ir sukasi visomis kryptimis, todėl idealiai tinka kūrybiškiems vaikams. ,,Clixo“ siūlo neribotų žaidimų galimybes vaikams nuo 4 metų! Konstruktorių dalys yra pagamintos iš aukštos kokybės, perdirbamo sintetinio popieriaus. Dėl stiprių magnetų visos detalės lengvai susijungia. Jos atitinka griežčiausius tarptautinius saugos standartus, be to, jas galima saugiai plauti indaplovėje. Net ,,Clixo“ pakuotės yra pagamintos iš perdirbto kartono ir atitinka turinio dydį. Viskas tam, kad būtų sumažinta CO₂ emisija. DIDŽIOS konstrukcijos mažose dėžutėse!

  Konstruktoriai Spaghetteez

  ,,Spaghetteez“ tai minkštos, lanksčios detalės, kurios lengvai tvirtinasi tarpusavyje, todėl su makaronų formos ,,Spaghetteez“ lazdelėmis galite sukurti pačias įvairiausias figūras: namus, dramblius, gėles... Kuo lakesnė vaizduotė, tuo smagiau! Konstrukcinės detalės yra įvairių spalvų ir dydžių, kad Jūsų vaikas galėtų išreikšti save kūrybiškai. Vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir lavinami jų motoriniai įgūdžiai, erdvinis suvokimas ir skatinamas kūrybinis mąstymas. Būtent todėl ,,Spaghetteez“ produkcijai suteiktas STEM ženklas.

  Konstruktoriai Clics

  ,,Clics“ skirtas skatinti vaikų motorinį vystymąsi. Blokeliai pritaikyti kiekvienam vystymosi etapui: nuo pirmojo griebimo reflekso iki smulkiosios motorikos ugdymo. ,,Clics“ puikiai telpa mažose rankytėse, yra patrauklių spalvų ir visiškai pritaikyti Jūsų vaikui. „Clics“ skatina ne tik motorikos vystymąsi, bet ir žaismingu būdu ugdo erdvinį suvokimą. Linksmi, kūrybiškumą skatinantys ir lavinantys konstruktoriai!

  D.U.K

  1. Kaip išrinkti tinkamiausią konstruktorių vaikui?

  Atsižvelkite į vaiko amžių (kokius įgūdžius aktualiausia lavinti) ir pomėgius. Žinoma, kiekvienas vaikas yra unikalus, su savitais gebėjimais ir stipriomis pusėmis. Galbūt Jūsų vaikas mėgsta padėti Jums virtuvėje? Tokiu atveju rekomenduojame ,,Stick-O“ valgio ruošimo konstruktorių!

  2. Ar Yes For Skills el. parduotuvėje galiu rasti konstruktorių mažyliams?

  Daug mūsų siūlomų konstruktorių yra skirti vaikams nuo 18 mėnesių. Blockaroo konstruktoriai yra tinkami vaikams nuo vienerių metų ir yra saugūs naudoti. Konstruktorių detales plaukite viršutinėje indaplovės lentynoje ir naudokite vėl!

  3. Ar konstruktoriai yra saugūs naudoti?

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tik saugumo standartus atitinkančius, tvarius konstruktorius. Jūsų vaikas konstruos, o Jums neteks rūpintis jo saugumu. Be to, mintis, kad Jūsų vaikas žaidžia su gamtai draugiškesniais žaislais išties maloni!