Lavinamieji kilimėliai vaikams Yes For Skills

 • Lavinamieji kilimėliai - naudinga priemonė skirtingų vaikų įgūdžių lavinimui. Vaikiški kilimėliai padės ugdyti smulkiąją motoriką, akies - rankos koordinaciją, sensorines reakcijas, pažinimo funkcijas, didinti savarankiškumą.

  Kaina 20 
  Jau greitai. Susisiekite
  Kaina 20 
  Jau greitai. Susisiekite
 • Sensorinių įgūdžių lavinimas

  Vaikai naudoja savo sensorinius pojūčius, tyrinėdami ir bandydami suprasti juos supantį pasaulį. Jie tai daro liesdami, ragaudami, užuosdami, matydami, judėdami ir girdėdami. Sensorinė stimuliacija svarbi kalbai, pažinimo funkcijoms, smulkiajai ir stambiajai motorikai lavinti, gebėjimui spręsti problemas ir socialinei sąveikai. Dėl per silpnų ar per stiprių reakcijų į tam tikrus dirgiklius vaikams sunku adekvačiai reaguoti į aplinką. Ryškios spalvos, tam tikri skoniai, kvapai, garsai, tekstūros gali kelti stresą, trukdyti susikaupti, gali sutrikti vaiko elgesys.

  Saugi ir nuo mažumės tinkanti priemonė sensorinei vaiko integracijai gerinti - sensoriniai (kitaip dar - taktiliniai) kilimėliai.  

  Lavinamieji kilimėliai – smulkiajai motorikai lavinti

  Minkštas vaikiškas kilimėlis – iš pirmo žvilgsnio paprasta žaidimo priemonė, tačiau, nepriklausomai nuo kilimėlio tipo, jo detalių apčiuopimas, net žaidimas su juo padeda lavinti smulkiąją motoriką. Žaisdami su YES FOR SKILLS sensoriniais kilimėliais Jūsų vaikai jau nuo mažumės lavins pirštų judesius. Tai kilimėliai tinkantys ir kūdikiams, o galutinės amžiaus ribos nėra. Smagu tai, kad tuo pat metu lavinami sensoriniai įgūdžiai, spalvų pažinimas, suvokimas, akies-rankos koordinacija. Atlikti moksliniai tyrimai atskleidžia, kad vaikų smulkioji motorika tiesiogiai susijusi su kalbos įgūdžiais ir pažinimo funkcijomis. Smulkioji motorika svarbi ir akademiniams pasiekimams, kuo labiau išlavinti pirštų judesiai ir akies-rankos koordinacija - tuo lengviau ir dailiau rašome. Dėl šių priežasčių vaikų smulkiosios motorikos lavinimui turėtų būti skiriamas ypač didelis dėmesys.

  Vaikiškas kilimėlis savarankiškumo lavinimui

  Lavinamasis kilimėlis vaikams gali būti ideali priemonė savarankiškumui lavinti. Yes For Skills lavinamasis kilimėlis - įvairūs užsegimai padės gerinti kasdieniame gyvenime išties svarbius įgūdžius: sagų užsegimą, raištelių užrišimą, užtrauktuko traukimą, laikrodžio apyrankės ir kitokius užsegimus. Tuo pat metu Jūsų vaikas lavins ir smulkiąją motoriką bei akies-rankos koordinaciją. Padidėjusį savarankiškumą pastebėsite greitai, vaikui bus paprasčiau apsirengti, reikės mažiau tėvų, darželio auklėtojų ar kitų asmenų pagalbos.

  Leiskite vaikui išlaisvinti vaizduotę, kilimėlį pritaikant kasdieniuose žaidimuose, taip įgūdžių lavinimas bus malonesnis, efektyvesnis ir smagesnis.

  Spalvų pažinimas   

  Į lavinamųjų kilimėlių naudojimą kviečiame pažvelgti kūrybiškai. Juos galima sėkmingai pritaikyti mokantis spalvų. Paprašykite vaiko užtraukti raudoną užtrauktuką, atsegti geltoną sagą, parodyti į žalią ar į geltoną sensorinį kilimėlį. Yes Fors Skills lavinamųjų priemonių spalvų deriniai yra išties ryškūs ir prikaustantys dėmesį.

  Montessori filosofijos įkvėpti lavinamieji kilimėliai

  Yes For Skills produkcija sukurta Lietuvoje, remiantis Montessori pedagogika. Vadovaujantis šia filosofija į vaiką žiūrima kaip į visavertį, laisvą, savarankišką ir unikalų žmogų, kuriuo reikia pasitikėti. Tikima, kad kiekvienas vaikas yra išskirtinis, gali susirasti jam patinkančios veiklos, savarankiškai ją planuoti, suvokia atsakomybę už savo veiksmus, geba laisvai išsakyti savo nuomonę ir išklausyti kitą.

  Tikime, kad Yes For Skills lavinamieji kilimėliai taps ne tik smagia žaidimų, bet ir ugdymo priemone, skatinančia vaiką būti savarankiškesnį ir į aplinką žvelgti žaismingiau, kūrybiškiau, pozityviau.

  Mūsų kuriami vaikiški kilimėliai yra patvarūs, lengvai lankstosi. Juos patogiai naudoti galės visi šeimos vaikai.

  Kviečiame tapti Yes For Skills bendruomenės dalimi ir vaikų ugdymą paversti pozityvesniu ir efektyvesniu procesu ir vaikams, ir tėveliams!
   

  D.U.K