Groovy Magnets priklijuojama magnetinė lenta prie sienos Gold / Forest, 47x90cm

 • Groovy Magnets priklijuojama magnetinė lenta prie sienos Gold / Forest, 47x90cm

 • Ieškote gražaus ir akį traukiančio akcento savo namams, kurį taip pat galėtumėte naudoti kaip magnetinę lentą? „Groovy“ magnetinis lipdukas puikiai tiks kaip pagrindas greitai pakabinti nuotrauką, užrašą ar atviruką ant sienos be gręžimo! Dėl lipnaus pagrindo lipduką labai lengva klijuoti ant sienos, durų, spintos ar bet kokio plokščio paviršiaus. Išbandykite visus smagius derinius, kuriuos galite susikurti naudodami mūsų magnetinius priedus!

  Ar kada nors matėte sienos lipduką, kuris gali išlaikyti augalą ir magnetinę lentyną? Šis magnetinis lipdukas tai gali! Lipnią lipduko pusę lengvai užklijuokite ant bet kokio lygaus paviršiaus. Ant magnetinės priekinės pusės galima tvirtinti funkcinius magnetinius priedus, tokius kaip magnetinis šviestuvas, sieninis vazonas, magnetinė metalinė lentyna ir medinė lentyna.

  Ovali forma idealiai tinka ant durų, koridoriuje ir pan.Ovalo formos funkcinį lipduką galima lengvai užklijuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus. Ant magnetinės priekinės pusės galima tvirtinti funkcinius magnetinius priedus, tokius kaip magnetinis šviestuvas, sieninis vazonas, magnetinė metalinė lentyna ir medinė lentyna.

  • Galima dėti magnetus ir kt. priedus
  • Galima rašyti minkšta kreida, daugiafunkciu pieštuku ir kreidiniais žymekliais
  • Lipnus, tinka sienoms, durims, spintelėms ir kt.
  • Pridėtas magnetų rinkinys
  • Aukšta kokybė
  • Matmenys: 47 x 90 cm
   

  Dėmesio! Lentos negalima klijuoti ant tapetų ir šviežiai dažytų sienų. Jei sienos yra išdažytos neseniai (iki maždaug 1 metų), rekomenduojame lentą tvirtinti silikoniniais lipdukais. Užklijavus lentą ant sienos, keisti vietą vėl ant sienos nerekomenduotina, ant kitų paviršių (durys, komoda, spinta, stiklas) pakartotinai klijuoti galima.

  Už bet kokius paviršių pažeidimus gamintojas ir pardavėjas neatsako, atsakomybę prisiima vartotojas.